U16: 1 pontos hazai vereség

2018.11.16, 10:37 Kosárlabda UP
Második hazai mérkőzését játszotta az ASE U16-os fiú kosárlabda csapata.

A mérkőzés eleje ismét nekünk kedvezett, a pécsiek nehezen szoktak hozzá a paksi gyűrűhöz. Gyorsan összehoztunk egy 11 pontos előnyt. A második negyedben nem tudtunk mit kezdeni a pécsiek leindításaival így gyorsan visszajöttek a meccsbe, a félidő két pontos vendég vezetéssel zárult. A mérkőzés második fele kiegyenlített volt, egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni. A végjáték aztán nagyon szorossá vált, az utolsó percben kiegyenlítettünk, a táblán 67-67 szerepelt. Egy kihagyott dobást követően az ellenfél megszerezte a labdát, a gyorsindítást nem sikerült befejezniük, de sikerült kiharcolniuk egy faultot amiből az egyik bűntetőt érvényesítették (67-68). Az órán 1 másodperc volt vissza, az időkérés miatt az oldalvonalról jöttünk. Az utolsó dobásunk sajnos kimaradt így 1 pontos vereséget szenvedtünk.

ASE – Rátgéber Akadémia „B”: 67 - 68
(19-10, 9-20, 23-21, 16-17)

ASE: Farkas, Berka 8, Sánta 4, Kozma 11, Pintér 14/6, Németh 12, Arnold 14, Strasszer Á. 4