Két versenyzőnk Pupp Réka és Cirjenics Miklós japán edzőtáborozást követően indult a Tokiói Grand Slam-en.
Elolvasom »Sokáig emlékezetes meccsen, 16 pontos hátrányból felállva győztünk a Rátgéber Akadémia ellen.
Elolvasom »ASE Labdarúgás novemberi értékelések
Elolvasom »Dupla fordulóval megkezdődtek a küzdelmek a sakk-NB-I-ben.
Elolvasom »A cikkre kattintva letölthetőek a TAO-val kapcsolatos dokumentumok.
Elolvasom »November utolsó hétvégéjén rendezték Siklóson a Serdülő A országos bajnokságot.
Elolvasom »Harmincnyolc percig vezettünk, ám a végére az Alba ki tudta használni, hogy teljesen elkészültünk az erőnkkel és megnyerte az edzőmeccset.
Elolvasom »Copyright © ASE · impressive.hu